Wild Flow Retreats

שלושה ימים של עונג, אינטימיות, ביחד בטבע מבית היוצר של מרינה קושניר ומיכאל פינקל.

בואו לחגוג איתנו את הזמן הזה בתנועה, במגע ובארוס.
ניתן לצלילים העמוקים של הנשמה שלנו מרחב להתנגן, ונקשיב לחלקים הכי עדינים והפראיים של הלב והמ.יניות שלנו.

במהלך שלושה ימים נוביל מסע קבוצתי אל מחוזות טרנספורמטיביים של זרם החיים הארוטי-אקסטטי.

הווילד פלואו הוא בעצם מעבדה חיה של כנות ארוטית ואהבה פראית.

זוהי הזמנה לצאת איתנו למסע של אינטימיות, חשיפה, אומץ ועונג. לחיות למשך 3 ימים עם שבט אנושי נועז חשוף ורוטט. ללמוד לראות את הרפואה, המדיסין, שאנחנו יכולים להיות לאחרים ושהאחרים יכולים להיות עבורנו.

הריטריט בנוי כתהליך הדרגתי שיוצר שפה משותפת של תקשורת גבולות, קירבה ואינטימיות על מנת שלאחר מכן נעמיק בתכנים ארוטיים של עונג ומיסטיקה.


נעבור ביחד דרך החלקים המכווצים בנו, על מנת להפתח לזרם החיים האקסטטי, נשיל ונשחרר שכבות שאין בהן עוד צורך, נרקוד ונעבור מסעות רגשיים הכוללים חיבור למין ולרגש דרך אותנטיות, הקשבה ואקסטזה.

בתהליך עצמו נעבוד עם תנועה וגוף, מגע, נשימה, צלילים, מדיטציה, מודעות, חלימה, תקשורת, כנות פראית רדיקאלית, עירום, מ.יניות, איברי מ.ין, אינטימיות, ארוטיקה ביני לבין עצמי וביני לבין הטבע.

זו הזמנה לתהליך עומק חווייתי של התחברות עם הטבע הפראי שלנו דרך תכנים שהם טאבו חברתי. עטופים בבושה אשמה ופחד. לנוע מהם אל חופש, אחריות, תקשורת וחיבור.

שימו לב - הרטריט אינו מרחב של תראפיה, ואינו מתאים למי שנמצאים בפוסט טראומה אקטיבית. התהליך אינו תהליך טיפולי, והצוות אינו מטפל של המשתתפים.

זהו תהליך למידה חווייתי של התנסויות חדשות ומרגשות. מי שיודע שזה עלול להיות לכם יותר מדי - צרו איתנו קשר לשיחה ונבדוק התאמה.

הלינה תהיה משותפת בתוך דום גדול סגור וממוזג או בטבע הפתוח לבחירה. יש מזרנים נוחים ואווירה כיפית וכרבולית.
המסע נמשך גם אל תוך השינה המשותפת עם הזמנה לחלימה צלולה ושיתוף במעגלי הבוקר.

הלו"ז יהיה בנוי מכשעתיים סדנה מונחית ואז הפסקה, ושוב לסרוגין.

המיקום הוא בחווה קסומה מוקפת טבע פראי באיזור של פרדס חנה.

הריטריט כולל ארוחות מפנקות ועשירות בטעמים, ניחוחות וצבעים, שיוכנו ויוגשו עבורנו ע״י שף פרטי עם דגש להתאים את התזונה למסע שאנחנו עוברים, ולהזין אותנו ברמות הפיזיות וגם ברמות העמוקות יותר.

במקום תהיה פינת תה, קפה ונשנושים בריאים.

כעבור 4 מסעות, אנחנו מתרגשים במיוחד לקראת המסע החמישי שלנו ביחד

נעדכן על התאריך בהקדם :)

DSC09422.jpg

אודותינו

מיכאל פינקל - מורה ל"תקשורת מקרבת" ומיניות מודעת. מנהל תוכן ומנחה של כנסים וסדנאות העוסקות ביחסים ואינטימיות. יוצר ומנהיג עם אבישג את "שבט ארטמפל" – מעבדה לאינטימיות ארוטיקה ואהבה. בשנים האחרונות מוביל ומנחה אלפי אנשים לחפש את ההקשבה פנימה אל עצמם ולהקשיב לידע והעוצמה שחיה בהם. מאמין גדול בצחוק משחקיות ויצירתיות כדרך לפגוש רצינות ועומק.מיכאל הוא גם לוליין קרקס אווירי עם התמחות על חבל אנכי, במאי, יוצר מופעים, פרפורמר, רוקד ומלמד טנגו,מפיק ומתקלט את הרקדות "טנגו רחוב ת"א". כותב סיפורים והוגה דעות, מגשר בין זוגות, איש ויפסנה, שומר אש, אבא חד הורי, ומכור לחיים, תנועה וריקוד.

אודותינו

מרינה קושניר - מנחה, מרצה, דיג׳יית, מפיקה, אמנית ומחברת גישות חדשניות לשיטות לימוד מתחומי עולם הרוח והאינטימיות, התנועה והיצירתיות.
עם ניסיון של מעל לעשור ביצירת מרחבים קונספטואליים ואקספרימנטליים למאות אנשים.

מרינה היא מנחה, מפיקה, אמנית וכשפית של החיים.
חוקרת טאבויים ומתמחה ב״שאדו וורק״
מפיקה את פסטיבל ״הלאבולושן״ שחוקר מיניות, שאמניזם ואינטימיות בקרב צעירים, יוצרת מקדשים טרנספורמטיביים וסדנאות על בסיס שבועי, ומגוון אירועים ייחודיים שמעבירים את המשתתפים חוויות טרנספורמטיביות, פותחות ומעוררות השראה.
מתמחה ברפואה סינית עתיקה, צמחי מרפא, סשנים שאמניים מיניים ורגשיים, ובעלת ידע אזוטרי מיסטי. מאוד אוהבת לחקור את החיים, לשחק,

להתרגש ולפגוש באמת.

DSC09479.jpg
DSC09972-2.jpg
DSC09446.jpg
DSC09460-2.jpg
DSC09988.jpg
הרשמה תיפתח בקרוב